WRC Hooaeg 2020

Millises meeskonnas sõidab Ott Tänak hooajal 2020 ?

• TOYOTA GAZOO RACING WRT

Hääli: 13 81.3%
  • HYUNDAI SHELL MOBIS WRT

Hääli: 1 6.3%
  • M-SPORT FORD WORLD RALLY TEAM

Hääli: 2 12.5%
  • CITROEN TOTAL WRT

Hääli: 0 0.0%

• Kokku hääli
    16

Janec

WRC-GURU
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,346
427
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn

HOOAEG 2020

Aeg on jõudnud sinnamaani kus hakatakse juba vaikselt mõtlema ja rääkima tulevast hooajast
Otsa tegelikult vedas lahti Tänak oma jutuga, et tahab kiiremas korras uue lepinguga maha saada.
M-Sport on alustanud kõva jahti Tänakule.
2020 leppinguga seotud:
Ogier
Neuville
Lappi

Ilma lepinguta on:
Tänak
Meeke
Latvala
Mikkelsen
Sordo
Evans
Suninen

Lisaks sõitjatele on kindlasti tulemas ka muutusi hooaja kalendris
Nimelt kuulujutud viivad sarjast välja Korsika ja Saksamaa ralli. Ning asemele tuleksid Jaapan ja Keenia. Ning tagasi tahab tulla veel Uus-Meremaa

Anname siis spekulatsioonidele tuld.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,346
427
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Hooaeg võiks ikka lõppeda klassikalise Walesi ralliga. Mitte ronida viimaseks etapiks maa kuklapoolele

Indrek

Rallihull :D
Staff
28 Detsember 2011
2,271
559
113
Kas noor soomlane saabki juba oma võimaluse järgmisel aastal?

• Armastan
Reactions: Janec

Janec

WRC-GURU
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,346
427
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
No nii see pole nüüd üllatus Aga ikkagi meeldiv uudis.
Nüüd oleks toyotal vajaTänaku ja Rovanperä korvale sellist kindlat punktide koju toojat.
Need võiks olla. Östberg, Sordo, Paddon

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,271
559
113
No nii see pole nüüd üllatus Aga ikkagi meeldiv uudis.
Nüüd oleks toyotal vajaTänaku ja Rovanperä korvale sellist kindlat punktide koju toojat.
Need võiks olla. Östberg, Sordo, Paddon
Hyundai vaevalt et Sordo ära annab, aga Östberg või Paddon oleks päris hea valik.

Ära ei tasu muidugi unustada ka Katsutat. Kas jaapanlane saab valitud etappideks neljanda auto, või hakkab kellegagi kolmandat autot jagama?

Janec

WRC-GURU
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,346
427
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Vaevalt nüüd Toyota sama taktikat Hyndaiga mängima hakkab. Kaht kollanokka WRC-s kindlasti üheks hooajaks Tänaku kõrvale ei panda. Pigem saab Katsuta kindlatel rallidel neljanda auto. Ning nendeks rallideks arvan, et on Jaapan, Soome ja ehk mingi ralli veel

Vahula

Rallifanaatik
26 Oktoober 2018
380
103
83
Olen
Rallifänn

Väidetavalt suured muutused tulemas ja Jaapan, Keenia ja Uus-Meremaa tulemas

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,271
559
113

Väidetavalt suured muutused tulemas ja Jaapan, Keenia ja Uus-Meremaa tulemas
Jep ja kusagil kirjutas, et kaovad ära, kuna:
1. Korsika - saarel toimuva ralli logistika on keeruline.
2. Türgi - Korraldaja vist ise loobub
3. Austraalia - Kuna ralli toimub kusagil pärapõrgus ja rahva huvi väike

Ehk siis Austraalia asemel UUs-Meremaa.

Aga päris kindel ei saa olla, sest mingil põhjusel lükati juba kolmas kord kalendri hääletus edasi. Nüüd siis Augusti lõpus peaks hääletus toimuma

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,271
559
113
Türgi rallil on stardis ainult 31 autot o_O:oops:

Mõni ime et korraldajad tahavad loobuda...

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,271
559
113

Janec

WRC-GURU
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,346
427
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Kui see nii peaks minema, et Tänak ja Rovanperä on M-Spordis kooas Fordi tehasega. Kes siis on kolmas piloot. Pakun, et Evans. Seega jääb tööta Suninen

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,271
559
113
Kui see nii peaks minema, et Tänak ja Rovanperä on M-Spordis kooas Fordi tehasega. Kes siis on kolmas piloot. Pakun, et Evans. Seega jääb tööta Suninen
No mina ei usu Tänaku ära minekut Toyotast.....

Miks ta peaks lahtkuma meeskonnast, kellega ta hetkel etappe võidab ja ehk ka tiitli saab. M-Sport tähendab seda, et peab hakkama jälle autot arendama, et teistega taas konkureerida oleks võimalik. Oleks tal Toyotaga juba mitu tiitlit, võidetud, siis võibolla jah, et asi huvitavam oleks, aga mitte praegu...

Janec

WRC-GURU
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,346
427
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
No mina ei usu Tänaku ära minekut Toyotast.....

Miks ta peaks lahtkuma meeskonnast, kellega ta hetkel etappe võidab ja ehk ka tiitli saab. M-Sport tähendab seda, et peab hakkama jälle autot arendama, et teistega taas konkureerida oleks võimalik. Oleks tal Toyotaga juba mitu tiitlit, võidetud, siis võibolla jah, et asi huvitavam oleks, aga mitte praegu...
Ma iaiklikult arvan, et kui ta see aasta tiitli ära võtab ja Ford WRC sarja tagasi tuleb siis läheb ta tagasi Wilsoni juurde. Olen selles millegi pärast kindel. Seda enam, et varsti välja tulemas uus tehnologia. Ning kõik tootjad hakkavad autosi ehitama nullist peale.

• Meeldib
Reactions: Arvi

Arvi

Rallifänn
30 Detsember 2017
84
41
43
Olen
Rallifänn
Ma iaiklikult arvan, et kui ta see aasta tiitli ära võtab ja Ford WRC sarja tagasi tuleb siis läheb ta tagasi Wilsoni juurde. Olen selles millegi pärast kindel. Seda enam, et varsti välja tulemas uus tehnologia. Ning kõik tootjad hakkavad autosi ehitama nullist peale.
Ma arvan,et läheb ka ilma tiitlita M-Sporti tagasi( kui peaks mingi ime ja jama läbi sellest ilma jääma. ) Pakun et tõenäoused jagunevad nii: 50% Ford 40% Riisirakett Toyota 10% Hyundai.

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,271
559
113
No arvata oli, et see Tänak ei lähe Toyotast kuhugi ja kogu see suhtlus teiste tiimidega oligi ainult selle pärast, et saaks hinda kõrgemaks kruvida ja paremad tingimused jaapanlastelt.

Ott Tänaku tulevik selgineb – M-Sport ja Hyundai lõpetasid eestlase allkirja jahtimise!

Viimased kuud on olnud Ott Tänaku järgmise aasta leping rallimaailma üks kuumemaid teemasid. Soome väljaanne rallit.fi kirjutas Türgi ralli eel, et Hyundai ja M-Sport eestlase allkirja enam ei jahi.

Kõigepealt teatas kolmapäeval M-Spordi meeskonna mänedžerRichard Millener, et ta pole Tänakukasvavale palgafondile rahalisi vahendeid leidnud.

M-Spordi boss Richard Millener rääkis, et kulutasime Sebastien Ogier‘i peale palju raha. M-Spordi omanik Malcolm Wilson on toonitanud, et peame keskenduma ka ärile. Meie alluvuses töötab suur hulk inimesi ja me ei soovi kõiki vahendeid panna ühe sõitja peale.

Seejärel teatas ka Hyundai tiimipealik Andrea Adamo, et läbirääkimised eestlasega on lõppenud,

Milleneri ja Adamo teated andsid kindlad viited sellele, et Tänak jätkab Toyotaga sõitmist, kuid täna pole Toyota sõnul leping veel kindel.
“Tegelikult on olukord endiselt lahtine. Loodan, et olukord laheneb enne Monte Carlo rallit”, naljatles Tänak, viidates maailmameistrivõistluste avavõistlusele.

Tänak juhib ralli MM-sarjas 33 punktiga Hyundai sõitja Thierry Neuville ees. Kuus eelmist meistritiitlit võitnud Sebastien Ogier asub eestlastest 40 punkti kaugusel.

Viimati :

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

28. Kennards Hire Rally Australia 2019

Kuu Top Kasutajad

• Sellel kuul: 7
  • Sellel kuul: 5
  • Sellel kuul: 3
  • Sellel kuul: 1
  • Sellel kuul: 1

Viimased tegevused