WRC Hooaeg 2019

Kes tuleb 2019 WRC maailmameistriks?

• Ott Tänak

Hääli: 64 98.5%
  • Sebastien Ogier

Hääli: 1 1.5%
  • Thierry Neuville

Hääli: 0 0.0%
  • Sebastien Loeb

• Keegi muu

• Kokku hääli
    65

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
361
55
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Ma ei usu, et keegi üldse kõrvale jääb. Tuuakse lihtsalt neljas auto rajale.
Ma julgen kahelda,sest,no pole vast ikka Toyotal ka seda raha nii loopida.Aastas 3 rallit,4 autoga...See selge mida Hänninen tegi ja miks ka sp lõpuni ei sõitnud,aga Katsuta pole nagu testimees?

Janec

Wrc Guru
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,362
429
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Kui ikka selleks jaks ollakse veel tiitlivõitluses sees siis ei jää põhimeestest keegi eemale. Aga taku liitumne paneb kahele mehele kindlasti pinged peale.

• Meeldib
Reactions: An To

Janec

Wrc Guru
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,362
429
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Ei haaku küll teemasse. Tänu elukorralduse muutumisele. Lähevad enampakkumisele WRC kokkuvõtted (DVD-d) aastast 2003 kuni 2010. Olemas kõik etappid. lisaks veel 2011 esimesed neli etappi. Ning 2001 aasta kokkuvõte

SAI ÄRA ANTUD

Viimati :
  • Meeldib
Reactions: marikirss

Mihkel71

Rallifänn
26 Veebruar 2019
55
21
43
Olen
Rallifänn
Tuli kinnitus, et Paddon tuleb Soomes m-spordi fiestaga starti :) eks ole näha, mida ta korda suudab saata, paus on olnud pikk

• Meeldib
Reactions: Indrek

Janec

Wrc Guru
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,362
429
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Täna tuli selline info kild, et Petter Solberg stardib Walesi rallil Polo R5 GT-ga. Seal lõpetab ta oma sõitja karjääri. Samal rallil Stardib ka tema poeg Oliver. Autoks peaks olema samuti Polo R5 GT. Saab siis näha Isa ja poja võtlust.

Vahula

Rallifanaatik
26 Oktoober 2018
380
103
83
Olen
Rallifänn

Sordo sõitmas Saksamaal. Arvatavasti Leob Hispaanias viimane ralli.

Vahula

Rallifanaatik
26 Oktoober 2018
380
103
83
Olen
Rallifänn
Mikkelsenil vedas. Oleks Loeb rajal olnud siis arvata on, et Mikk oleks koju jäänud
Loeb pidi tegema 6? rallit. Et kuna ta oli Portugalis? Mikkelseni asemel siis ongi ainult üks ralli jäänud.

Indrek

Rallihull :D
Staff
28 Detsember 2011
2,304
573
113
Breen saab siis väidetavalt järgmise võimaluse Hyundai WRC autoga Walesi rallil (y)

• Meeldib
Reactions: AIGAR VAHELAAN

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,304
573
113
Uudistes on kirjutatud, et Toyota pole oma tagatiiba alates 2017 aastat muutnud, aga nende piltide järgi on nagu küll vähe pikemaks see veninud.

FB_IMG_1565242696422.jpg

Jutt siis sellest kaugusest, nagu pildil. Reeglite järgi peaks see 5 sentimeetrit, ehk 50 mm olema
FB_IMG_1565242692117.jpg

Janec

Wrc Guru
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,362
429
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
No nüüd siis läheb lahti. Toyota on teistest meeskondadest selgelt üle. Ning nüüd on vaja vigu otsima hakata, et toyole kaikaid kodaratesse visata. See on kindlasti Adamo töö :D

Samas nende piltide järgi pole midagi võimalik kindlaks teha. Esiteks pole pildid tehtud täpselt sama nurga alt. Ning kas keegi on käinud toyo peput mõõtmas, et nii kindlalt väidetakse, et see vahe 8 cm on

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,304
573
113
No nüüd siis läheb lahti. Toyota on teistest meeskondadest selgelt üle. Ning nüüd on vaja vigu otsima hakata, et toyole kaikaid kodaratesse visata. See on kindlasti Adamo töö :D

Samas nende piltide järgi pole midagi võimalik kindlaks teha. Esiteks pole pildid tehtud täpselt sama nurga alt. Ning kas keegi on käinud toyo peput mõõtmas, et nii kindlalt väidetakse, et see vahe 8 cm on
Väidetavalt FIA mõõtis, aga kuna reeglid pole piisavalt täpselt kirjas, peavad nad endale tuhka pähe raputama ja reeglid selgemaks tegema. Sama jama pidi ka teistega olema, mitte ainult Toyotaga.

• Meeldib
Reactions: AIGAR VAHELAAN

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
361
55
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Väidetavalt FIA mõõtis, aga kuna reeglid pole piisavalt täpselt kirjas, peavad nad endale tuhka pähe raputama ja reeglid selgemaks tegema. Sama jama pidi ka teistega olema, mitte ainult Toyotaga.
Kui ma ei eksi,siis oli ka sellest ajakirjanduses juttu,et muutis ?

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,304
573
113
Mäkinen kinnitas, et Meeke on Toyota meeskonnas hooaja lõpuni..

Janec

Wrc Guru
Moderaator
Kuu Top Postitaja
5 Veebruar 2012
1,362
429
83
45
Rapla
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Breen Hyundaiga GB rallil
Waesi rally saab üldse huvitav olema. Nooruke Solberg teeb seal oma debüüdi WRC2 klassis. Samas teeb tema Isa oma hüvastijätu ralli. Hirmsalt tahaks näha Rovanpära ka stardis. Siis saaks näha mingit võitlust.

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,304
573
113
Waesi rally saab üldse huvitav olema. Nooruke Solberg teeb seal oma debüüdi WRC2 klassis. Samas teeb tema Isa oma hüvastijätu ralli. Hirmsalt tahaks näha Rovanpära ka stardis. Siis saaks näha mingit võitlust.
Kas Solberg ja Rovanperä on üldse enne ühel võistlusel sama klassi autodega osalenud? Võiks veel samadel masinatel olla, oleks ikka väga hea võrdlus :D

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

28. Kennards Hire Rally Australia 2019

Kuu Top Kasutajad

• Sellel kuul: 2
  • Sellel kuul: 1

Viimased tegevused