WRC Fan - eestlaste loodud ennustusportaal

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn

Tere WRC fännid!

Tahan tutvustada Teile ühte ettevõtmist, millele paari Eesti sõbraga algust panemas oleme.

Kvalifitseerin ennast tulihingeliseks WRC fänniks, olen rallit jälginud koolieelikust saadik ja külastanud ~8 WRC etappi. Sõpradega rallisid jälgides tundsime vajadust ühe korraliku ennustusportaali vastu. Kuna selle loomiseks vajalikud oskused on endal olemas, siis otsustasimegi selle ise ära teha.

Monte Carlo ralliks on valmis vaid ennustuste salvestamine, kuid järgmisteks rallideks lisanduvad juba teistega võrdlevad ja muud põnevad funktsioonid.

Soovime kasutada Eesti WRC fänne testkasutajatena. Suuremat ja rahvusvahelist publikut me hetkel ei oota, kuna toode on veel poolik.

Seega palumegi Teid. Avage www.wrcfan.com.
Looge kasutaja, salvestage enda ennustus ja jagage kogemust.

Ootame väga Rallisõbrad.ee kommuuni tagasisidet ja ideid, kuidas portaaliga edasi liikuda!

WRC Fantasy

Indrek

Rallihull :D
Staff
28 Detsember 2011
2,117
539
113
Tere WRC fännid!

Tahan tutvustada Teile ühte ettevõtmist, millele paari Eesti sõbraga algust panemas oleme.

Kvalifitseerin ennast tulihingeliseks WRC fänniks, olen rallit jälginud koolieelikust saadik ja külastanud ~8 WRC etappi. Sõpradega rallisid jälgides tundsime vajadust ühe korraliku ennustusportaali vastu. Kuna selle loomiseks vajalikud oskused on endal olemas, siis otsustasimegi selle ise ära teha.

Monte Carlo ralliks on valmis vaid ennustuste salvestamine, kuid järgmisteks rallideks lisanduvad juba teistega võrdlevad ja muud põnevad funktsioonid.

Soovime kasutada Eesti WRC fänne testkasutajatena. Suuremat ja rahvusvahelist publikut me hetkel ei oota, kuna toode on veel poolik.

Seega palumegi Teid. Avage www.wrcfan.com.
Looge kasutaja, salvestage enda ennustus ja jagage kogemust.

Ootame väga Rallisõbrad.ee kommuuni tagasisidet ja ideid, kuidas portaaliga edasi liikuda!

WRC Fantasy

Ägeda asjaga olete algust teinud ;)

Minu ennustus on lisatud ja jõudu asja edasi arendada ;)

NB! Jagasin infot ka meie facebooki lehele

• Meeldib
Reactions: krisgerhard

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Monte Carlo ennustustamine läheb lukku kell 11 Eesti aja järgi.

Kes soovib oma ennustuse ülevaadata ja vajadusel muuta, siis tegutseda kiirelt.

• Meeldib
Reactions: Gevin

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Monte Carlo ralli läbi. Nüüd on aega mõelda, kuidas võiksime hakata ennustuste eest punkte jagama.
Kuulaksin väga hea meelega, mis ettepanekud Teil on!
Pakun ise välja sellise süsteemi

1p - Õige ekipaaž TOP5 hulgas
5,4,3,2 või 1p vastavalt võitja, teise, kolmanda, neljanda või viienda koha saanu TÄPNE ära arvamine.
Ehk pannes TOP5 täppi, saad 20 punkti.

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Monte Carlo ennustuste eest punktid jagatud ja dashboardilt nähtavad. Samuti on avatud ennustuste voor Rootsi ralliks!

Veel enne Rootsi rallit soovime valmis saada funktsionaalsuse, mis võimaldaks oma skoore teistega võrrelda - liigad.

• Meeldib
Reactions: Indrek

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Ja valmis ta ongi!

WRC Fan toetab tänasest liigasid!

Loo oma liiga ja kutsu sinna oma sõbrad, et nendega lihtsalt oma ennustusi ja skoore võrrelda!

Tegin Rallirahva kommuuni jaoks ka spetsiaalse liiga, millega liitumiseks peate lihtsalt järgnevale lingile minema:

Samuti ärge unustage salvestada ka oma Rootsi ralli TOP5 ennustus!

Jagage oma kogemust, et saaksime portaali veel paremaks teha :)

• Meeldib

Indrek

Rallihull :D
Staff
28 Detsember 2011
2,117
539
113
Pole paha :D Hetkel 2 koht ralli.ee arvestuses :D

• Haha
Reactions: Arvi

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Liiga looja saab valida esimese etapi, millest punkte lugema hakatakse.
Rallirahva liigas ma valisin selleks Rootsi, kuna 27-st liikmest ainult 9-l oli Monte-Carlo ennustus tehtud.
Andsime 18-le inimesele põnevust juurde ja 9-le on alternatiiv ralli.ee liiga näol olemas (algab Montest).
Rohkem alguspunkti ei muuda ;)

• Meeldib
  • Kurb
Reactions: Indrek and Arvi

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Väike meeldetuletus ka siia. Ärge unustage salvestada Mehhiko ralli ennustust!

Kahe ralli vahel lisasime võimaluse liigas real klikkides vaadata kuidas vastav kasutaja ennustas :)

6213

Õnne kõigile ennustajatele!

• Meeldib

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Järjekordne WRC etapp on ukse ees. See tähendab, et mina jälle tuletan meelde kõigile - tehke oma ennustused ära! :)

2 suuremat muudatust mis vahepeal teinud oleme:
* Teiste liigakaaslaste ennustusi näeb kohe kui ennustamine on lukku läinud
* Dashboardilt on võimalik näha oma globaalne positsioon ja "Leaderboards" menüüpunkt viib globaalse TOP 25 tabelini :)

Edukat ennustamist!

• Meeldib

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Tuletan jällegi meelde Teile, et on aeg salvestada oma lõplik TOP5 ennustus WRC Fanis :) Kes pole veel ralli.ee liigaga liitunud, siis saab teha seda lingil WRC Fan .

Liiga liider on hetkel üpris selge eduga Arvi, kes on ka globaalse edetabeli liider :)
Poodiumikohtadele on aga rebimine tihe ning kindlasti on hea tulemus võimalik teha ka alles liitudes, aga neile pigem soovitan luua oma liiga, mis näiteks alles algab näiteks argentiina rallist :)

6486

Suuri muudatusi kahjuks ette kanda ei ole. Oleme tegelenud väikeste, kuid keeruliste vigade parandamisega, mis pärssisid mõnede mängijate head kasutajakogemust :)

Järgmised 2 arendust, mis meil hetkel töös on, on 1) liiga sisene chat 2) statistika lehekülg.
Mõlemad uuendused leiavad valmides kindlasti palju kasutust nii, et on mida oodata :)

Kui kellelgi on ideid, muresid või muid arvamusi siis igasugune tagasiside on väga teretulnud!

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Ralli.ee ennustusliigas vähendati viimasel etapil liidriga veidi vahet, kuid edu on siiski üpris veenev :)
Kommuuni kasutajatest 87% ennustas Argentiina ralli võitjaks Ott Tänakut. Nagu me teame läks ralli aga teisiti.
Selle tõttu oli ka keskmine punktiskoor üpris madal.

Keda ennustad Tšiili rallil edukaks?
Meeldetuletuseks ka meie link meie liigale: WRC Fan

• Meeldib
Reactions: Merx and Indrek

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Lisasime portaali statistika lehe, kuhu koondame põnevat statistikat teie tehtud ennustuste põhjal.
6668

Isiklikult ma ei uskunud, et Toyota Tšiilis vastu peab ja Otile edu ei ennustanud.
Sellest hoolimata lohutuseks 11 punkti pole kõige hullem. Portugalis püüan paremat tulemus.

Tehke ära oma ennustused! Varsti-varsti on ennustamine lukus.

Kes pole veel meie privaatse liigaga liitunud saab seda teha vajutades SIIA.

• Meeldib
Reactions: Merx

krisgerhard

Rallifänn
22 Jaanuar 2019
15
12
28
Olen
Rallifänn
Rõõm näha, et Ralli.ee liigas on osalusprotsent endiselt kõrge.
Igaksjuhuks tuletan ka siin meelde, et tehke oma ennustused!

Kes pole meie privaatse liigaga liitunud saab seda teha vajutades SIIA. On paras aeg hakata kätt harjutama järgmiseks hooajaks.

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

Kuu Top Kasutajad

• Sellel kuul: 11
  • Sellel kuul: 3
  • Sellel kuul: 3
  • Sellel kuul: 2
  • Sellel kuul: 1

Neste Rally Finland

Viimased tegevused

• AIGAR VAHELAAN vastas teemas FIA ERC 2019.
    No usume ja loodame.M-Sport ju ammustest aegadest ,poolenisti Eesti rallimeeste kasvulava tootnud :) Jah noh,loogis oleks,et järgmine...
  • AIGAR VAHELAAN reageeris kasutaja Janec postitusele teemas FIA ERC 2019 - Meeldib Meeldib .
    Nagu aru olen saanud siis M-Sport tegi talle sellise pakkumise. Kuna väja tuli just See uus R2. Ning Vist suures jaos taob M-Sport selle...
  • Indrek reageeris kasutaja Janec postitusele teemas FIA ERC 2019 - Meeldib Meeldib .
    Torn siis võttis Roomas oma kolmanda järjestikuse võidu ERC3Juunior klassis. Seda korda siis asfaldil. tegu oli vist mehe teise ralliga...
  • Janec vastas teemas FIA ERC 2019.
    Nagu aru olen saanud siis M-Sport tegi talle sellise pakkumise. Kuna väja tuli just See uus R2. Ning Vist suures jaos taob M-Sport selle...
  • AIGAR VAHELAAN vastas teemas FIA ERC 2019.
    Karm vana.Tuleb poole-pealt ja näitab teistele koha kätte. (y) Arvan nüüd kül juba kindlalt,et see MM-i poolelijätmine,sel aastal,oli...
  • AIGAR VAHELAAN reageeris kasutaja Janec postitusele teemas FIA ERC 2019 - Armastan Armastan .
    Torn siis võttis Roomas oma kolmanda järjestikuse võidu ERC3Juunior klassis. Seda korda siis asfaldil. tegu oli vist mehe teise ralliga...

Lähiajal toimuvad võistlused

WorldRX of Canada
Grand Prix de Trois-Rivières (Kanada)
Olerex EMV rallikrossis V etapp - Kulbilohu
Kulbilohu krossirada

Millist foorumi disaini kasutad?

• Valget

Hääli: 7 21.9%
  • Musta

Hääli: 16 50.0%
  • Klassik

Hääli: 6 18.8%