WRC 2019 ennustusmäng

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,970
489
83
Ei olnud küll algselt plaanis sellisel kujul sellel aastal ennustusmängu avada, aga kuna väga paljud seda ikkagi soovisid, sai ennustusmäng uuesti avatud.

Monte Carlo ennustusmäng on siis avatud siin: Ennustusmäng - Ralli.ee

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,970
489
83
Monte Carlo ennustuse tulemused on üleval. Kolm punkti said kokku viis ennustajat: Arvi, panajack, peept, enoser ja keiserpingviin

Ennustusmängu Edetabel

Seoses sellega ka väike küsimus, nimelt hetkel saab iga õieti ennustatud sõitja eest ühe punkti, aga pakuti välja, et miks ei võiks olla nii, et punkte anda 5,4,3,2,1 Et siis võitja ära arvamise eest saab 5 punkti ja viienda koha ära arvamise eest saaks 1 punkti.

Et siis, kas jätkame ühe punktiga iga õieti arvatud tulemuse eest, või siis hakkame võitja ära arvamist rohkem tähtsustama ???

Ja avatud on juba ka Rootsi ralli ennustus

Ennustusmäng - Ralli.ee

Viimati :
  • Meeldib
Reactions: Arvi

peetsor

Rallisõber
25 Jaanuar 2018
6
1
8
Olen
Rallifänn
Ettepanek järgmine

minna www.splithut.com/pickems ja teha endale sinna üks grupp kuhu kõik foorumi liikmed tulla saavad. Niimoodi saab võistelda omakeskis ja samal ajal ka kaeda milline pilt üldtabelis on.
Saab vaadata kuidas teised ennustasid ka ja mis täppi läks.

Kindlasti on siit kommuunist juba mõned inimesed sinna registreerinud ka.

Ja kuna Monte oli üldiselt suht läbu, siis ei ole alles Rootsi ralliks liitumine väga suur kadu ka, kuna punktide keskmine oli suhteliselt madal.

peetsor

Rallisõber
25 Jaanuar 2018
6
1
8
Olen
Rallifänn
Heakene küll. Tegin grupi ära aga kuna hetkel töötab süsteem nii, et kodanikud tuleb ise kutsuda, siis palun siia kirjutada oma Splithuti kasutajanimi nendel, kes grupiga liituda soovivad. Janec, sinu ma vist leidsin üles. Teen su moderaatoriks, et saad ka inimesi lisada.

Grupiga liitumine käib nii, et menüüs valida "Groups" ja seal juba näetegi gruppe millega olete liitunud ja gruppe millesse teid kutsutakse. Tuleb vaid aktsepteerida kutse.

Tuld!

peetsor

Rallisõber
25 Jaanuar 2018
6
1
8
Olen
Rallifänn
Aga seda ma nüüd küll öelda ei oska kuidas ülejäänud seltskond kohale saada :rolleyes:

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,970
489
83
Ja mina Indreksi nimega. Muidu vist ise ei leia gruppe, et saaks mingi liitumise taotlese esitada, või midagi sellist?

rennonahk

Wrc fänn
22 Jaanuar 2018
250
36
63
9
Olen
Rallifänn
küsimus miks ma ei saa rootsi ralli ennustust teha? ütleb lihtsalt Email address does not match previous entry

peetsor

Rallisõber
25 Jaanuar 2018
6
1
8
Olen
Rallifänn
Lisasin teid gruppi
Rootsi rallit ei saa hetkel veel ennustada. Tavaliselt avame selle siis, kui entry list lukus on.

Seda errorit uurin lähemalt kohe.

• Meeldib
Reactions: Indrek

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

Vodafone Rally de Portugal

Viimased tegevused

Lähiajal toimuvad võistlused

Millist foorumi disaini kasutad?

• Valget

Hääli: 7 21.9%
  • Musta

Hääli: 16 50.0%