World RX 2019

Indrek

Rallihull :D
Staff
28 Detsember 2011
2,241
559
113
Tundub, et 2019 hooajal ikkagi saame sarjas näha EKS meeskonda oma Audidega. Täna teatati, et Krisztian Szabo teeb kaasa kogu hooaja

6208

• Meeldib
Reactions: An To

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,241
559
113
Läheb põnevaks. Peugeot autod ka tagasi ...

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,241
559
113
2019 osalejate nimekiri mida vaadates tundub et tulemas on viimaste aastate üks põnevamaid hooargasid

6215

• Meeldib

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,241
559
113
Kas sellest võib järeldada, et Solberg pole veel püssi põõsasse visanud?

• Meeldib

An To

Rallifänn
14 Detsember 2018
85
57
43
Olen
Rallifänn
Kas sellest võib järeldada, et Solberg pole veel püssi põõsasse visanud?

Ma just FB’s avaldasin arvamust, et kahtlaselt vaikseks on jäänud PSRX’i poolt. Kahtlen samuti, et viimasel kahel hooajal, nii individuaalse kui ka meeskondliku tiitliga pärjatud masinad jõude seisavad ja ainult nostalgitsemiseks käima pannakse.
Muidugi lisaks veelgi 2019. hooajale vürtsi generatsioonide (isa ja poeg) heitlus. :p

• Meeldib
Reactions: AIGAR VAHELAAN

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,241
559
113
Ma just FB’s avaldasin arvamust, et kahtlaselt vaikseks on jäänud PSRX’i poolt. Kahtlen samuti, et viimasel kahel hooajal, nii individuaalse kui ka meeskondliku tiitliga pärjatud masinad jõude seisavad ja ainult nostalgitsemiseks käima pannakse.
Muidugi lisaks veelgi 2019. hooajale vürtsi generatsioonide (isa ja poeg) heitlus. :p
Jep. Raske uskuda, et need masinad niisama kusagil garaažis seisma jäävad. Küll see Solku leiab võimaluse vähemalt mõnel etapil osaleda

• Meeldib

An To

Rallifänn
14 Detsember 2018
85
57
43
Olen
Rallifänn
Tänane Eesti rallikross on vist ikka paremas seisus kui meeste murdmaasuusatamine.
Kaks eestlast, Janno Ligur’i ja Siim Saluri näol, ka endistviisi ja ootuspäraselt Super1600 rivis. (y)

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,241
559
113
Tänane Eesti rallikross on vist ikka paremas seisus kui meeste murdmaasuusatamine.
Kaks eestlast, Janno Ligur’i ja Siim Saluri näol, ka endistviisi ja ootuspäraselt Super1600 rivis. (y)
Väga äge. Ligurile Lätis kaasa elamine on iga aasta olnud emotsioon omaette.
Lisaks olen tähele pannud, et kui stardis lätlast pole, siis elavad ka lätlased väga häälekalt kaasa meie meestele ;)

Panen selle listi siia ka suurelt:

FIAERX.jpg

An To

Rallifänn
14 Detsember 2018
85
57
43
Olen
Rallifänn
Huvitav,et Lätlastel ainult 1 mees.
Ei tea jah, kuhu Janis Baumanis’e noorem vend Artis Baumanis Super1600’st on kadunud ...? :rolleyes:
PS Reinis Nitiss oli teatavasti aastakese EuroRX’s ja tuli kohe ka tšempioniks. 2019. hooajaks kolis ta, aga tagasi WordRX’i ja seda GrönholmRX TANECO meeskonna kolmanda sõitjana. (y)

• Meeldib

An To

Rallifänn
14 Detsember 2018
85
57
43
Olen
Rallifänn
Just for fun or something serious? :rolleyes:
Kuna hooaja algus kiirelt läheneb, siis loodan pigem viimast. St, on ka Johan’il aeg jalga mõneks etapiks soojas hoida. :p

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,241
559
113
Selline must iludus sobiks ju väga hästi Bakkerudile. (y)

Tegu siis mitte ametliku vaid Nicklas Sundvalli (nicklassundvall Instagramis) epic concept.

6262

• Meeldib

An To

Rallifänn
14 Detsember 2018
85
57
43
Olen
Rallifänn
Kahjuks see Bakkerud‘i livery tegelikkuses vist ei realiseeru.
—————————————————————————

Kõik Audi mehed olid ka lõpuks eile uueks hooajaks aktiivselt testimas. Meeste Instagram’i või Twitter’i kontod on vastavasisulisi postitusi täis.

Harjutati küll koos, kuid Andreas Bakkerud (@andreasbakkerud) ja Liam Doran (@liamdoran) on koondunud nime/team’i Monster Energy The RX Cartel (@therxcartel) alla. Krisztián Szabó (@szabokrisz23) jätkab endistviisi ja ainukesena EKS Sport (@eksrx) meeskonnas.
PS Vahet ei ole, mitu rahakotti neil nüüd on .... Peaasi, et poisid sõidavad! :p(y)

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

75. Wales Rally GB 2019

Kuu Top Kasutajad

• Sellel kuul: 36
  • Sellel kuul: 4
  • Sellel kuul: 2
  • Sellel kuul: 2
  • Sellel kuul: 1

Viimased tegevused