Tere tulemast rallirahva foorumisse!!! Jaga teistega oma muljeid rallirajalt !

Uus WRC 9 jõuab mängijateni Septembri alguses

Indrek

Rallihull :D
Staff
Reageerimisi saanud
600
Hetkel maailmas valitseval keerulisel perioodil avaldati häid uudiseid autoralli maailmameistrivõistluste ja ralli mängude sõpradele.

Nimelt avaldati täna, et ametliku WRC mängude seeria uus, üheksandat järjekorranumbrit kandev osa jõuab mängijateni alates 3. septembrist.

WRC 9 jõuab traditsiooniliselt Xbox One, PlayStation 4 ja arvutile, aga lisaks ka uutele Playstation 5 ja Xbox Series X konsoolidele. Nintendo Switch konsoolile jõuab mäng natukene hiljem.

Ametlik litsents nõuab, et mängus oleksid esindatud kõik praegused autoralli meistrivõistluste sõitjad ja autod. Lisaks juba tuntud rallidele ka kolm uut rallit: Safari Kenya, Uus-Meremaa ja Jaapan.

Viimati :

Janec

WRC Huviline
Moderaator
Reageerimisi saanud
457
Vanus
46
Koduleht
rallirahvas.ee
Olen
Rallifänn
Huvitav kui heaks nad on suutnud selle karjääri osa teha. WRC8-s oli natuke liiga pikaks venitatud.Näiteks kui JWRC-st edasi liikusid siis WRC2 sarja tuli sõita kaks hooaega ennem kui mingi WRC meeskond mingi lepingu sulle pakkus

Mihkel71

Rallifänn
Reageerimisi saanud
23
Olen
Rallifänn
Huvitav kui heaks nad on suutnud selle karjääri osa teha. WRC8-s oli natuke liiga pikaks venitatud.Näiteks kui JWRC-st edasi liikusid siis WRC2 sarja tuli sõita kaks hooaega ennem kui mingi WRC meeskond mingi lepingu sulle pakkus
Ma sain jwrc-st kohe wrc-sse. Isegi tervet hooaega ei pidanud sõitma, kui õigesti mäletan

Indrek

Staff
Reageerimisi saanud
600
Ma sain jwrc-st kohe wrc-sse. Isegi tervet hooaega ei pidanud sõitma, kui õigesti mäletan
Mäng valib kuidagi imelikult jah. Esimene kord pidin paar hooaega WRC2 klassis sõitma ja teine kord kui uuesti alustasin karjääri pidin ainult mingi 4 etappi R5 autoga sõitma enne kui WRC sõitja koht pakuti. Kusjuures need 4 etappi läksid ikka suht kehvasti.

Indrek

Staff
Reageerimisi saanud
600
Lisaks anti teada, et mänguseeria arendajad pikendasid FIA-ga sõlmitud lepingut, mistõttu ilmuvad tulevikus kindlasti ka “WRC 10” ja “WRC 11”.

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

EVRC 2020 Testralli

Viimased tegevused

Millist foorumi disaini kasutad?

• Valget

Hääli: 8 22.9%
  • Musta

Hääli: 17 48.6%
  • Klassik