Mida arvate ralli.ee uuest, rallirahvas.ee, foorumist?

Millist foorumi disaini kasutad?

• Kokku hääli
    32

Indrek

Rallihull :D
Staff
28 Detsember 2011
2,183
550
113
Rallisõbrad.ee tegi läbi nii suure uuenduse, et seda nüüd lihtsalt tavaliseks foorumiks nimetada on lausa patt :D .
Kõige suurem muudatus on avalehega, kus tavalise nimekirja asemel on nüüd eraldi välja toodud suuremad võistlussarjad, mis teeb selgemaks ja lihtsamaks soovitud võistlussarja leidmise.
Lisaks muudele uuendustele on teine suurem uuendus seotud mobiiliga. Nimelt on nüüd mobiililt foorumi lugemine ja postitamine palju lihtsam ja mugavam. ;)

Foorumil ka nüüd korralik kalender, Märts 2018 kuhu lisame järgemööda kõik tulevad võistlused. Lisaks saavad võistluse lisada kõik registreerunud kasutajad.

Kõik ettepanekud ja probleemid endiselt oodatud siia teemasse ;)

foorum2.png

Viimati :

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
344
54
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Tere.
Kuidagi võiks muuta,teha teavitustööd,mängule: KAS TEAD? Olen päris kindel ja olen ka mitmega suhelnud,et paljud oleks huvitatud,aga avalehelt ei oska otsida ja ei teatagi,et selline rubriik üldse olemas on.

• Meeldib
Reactions: Indrek

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
344
54
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Nuputa jah Indrek :) sest jah,nagu see küsimuski ,mis praegu ma küsisin seal,ei tohiks nii keeruline olla,et keegi sellest kogukonnast vastust ei teaks. ;)

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
1,255
414
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
Algul oli ikka väga harjumatu. Aga nüüd mina olen väga rahul sellega. Super töö 5+ ja värvipliiatsid

• Meeldib

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,183
550
113
Tore kui meeldib :D Eks ta jah natuke harjumatu lahendus võrreldes tavalise foorumiga, aga vähemalt midagi teistsugust :D Aga uued idee alati teretulnud :D

Mõned lisad, mis siis lisandunud on vahepeal, kui keegi veel tähele pole pannud:
Kalender - kuhu saavad siis kõik lisada võistlusi

Galerii - kuhu kõik saavad teha albumi, lisada pilte, videoid jne. Galerii saab teha avaliku, privaatse, või valida, kes seda näevad. Kõigile lisatud piltidele tuleb automaatselt ka vesimärgiks lisaja kasutajanimi ;)

Profiili Kaanepildid - väike lisa siis profiilis, kus saab soovikorral enda profiilile lisada ka nn. kaanepildi.

On veel plaanis suuremaid ja väiksemaid lisasid foorumile ja loodetavasti saab need varsti teoks teha;)

• Meeldib
Reactions: AIGAR VAHELAAN

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
344
54
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Tore kui meeldib :D Eks ta jah natuke harjumatu lahendus võrreldes tavalise foorumiga, aga vähemalt midagi teistsugust :D Aga uued idee alati teretulnud :D

Mõned lisad, mis siis lisandunud on vahepeal, kui keegi veel tähele pole pannud:
Kalender - kuhu saavad siis kõik lisada võistlusi

Galerii - kuhu kõik saavad teha albumi, lisada pilte, videoid jne. Galerii saab teha avaliku, privaatse, või valida, kes seda näevad. Kõigile lisatud piltidele tuleb automaatselt ka vesimärgiks lisaja kasutajanimi ;)

Profiili Kaanepildid - väike lisa siis profiilis, kus saab soovikorral enda profiilile lisada ka nn. kaanepildi.

On veel plaanis suuremaid ja väiksemaid lisasid foorumile ja loodetavasti saab need varsti teoks teha;)
Väga vinge töö Indrek :)

• Meeldib

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,183
550
113
Nonii üle pika aja tehtud paar nähtavat uuendust.

Esimene ja kõige suurem on vast see, et meie foorum sai omale uue nime ja interneti aadressi.

Kuna ralli.ee on olnud aegade algusest saadik rallisõprade kohtumispaik, siis seoses sellega sai uueks nimeks ka rallisõbrad.ee

Teise uuendusena tekkisid avalehele kaks nupukest, mis peaks uute teemade leidmise ja lisamise tegema palju mugavamaks ja kiiremaks.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
1,255
414
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
Kõik on kena aga üks ilgelt suur viga on küljes.
Rallisõbrad võiks ikka vähe aktiivsemad olla. Saaks siis ühe sellise 10 - 15 liikmelise pundi. Oleks siisn ilgelt lahe rallisi komenteerida. See RF hakkab juba lasteaiaks muutuma. Nüüd on seal DR Elvis. Kellel on alati kordan alati vastupidine arvamus teistele liikmetele.

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
344
54
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Kõik on kena aga üks ilgelt suur viga on küljes.
Rallisõbrad võiks ikka vähe aktiivsemad olla. Saaks siis ühe sellise 10 - 15 liikmelise pundi. Oleks siisn ilgelt lahe rallisi komenteerida. See RF hakkab juba lasteaiaks muutuma. Nüüd on seal DR Elvis. Kellel on alati kordan alati vastupidine arvamus teistele liikmetele.
!00% Janec sinuga nõus.Kui arvate,et ka mina kõlbulik seal oma arvamustega kaasa rääkima,siis oleks igal juhul käsi.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
1,255
414
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
!00% Janec sinuga nõus.Kui arvate,et ka mina kõlbulik seal oma arvamustega kaasa rääkima,siis oleks igal juhul käsi.
Kahjuks Aigar sina siia ei sobi
See oli väike nööknali. Loodan, et sult pole seda huumorisoolikat eemaldatud

Loomalikult on kõik kes midagi kirja panevad ja seda teistega jagada tahavad siia ju tere tulnud. Hetkel ongi siis siin Indrek, Sina, Renno ja mina jmv Kes seda meie pubi üleval hoiavad. Veel oleks inimesi siia vaja.

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,183
550
113
Kahjuks Aigar sina siia ei sobi
See oli väike nööknali. Loodan, et sult pole seda huumorisoolikat eemaldatud

Loomalikult on kõik kes midagi kirja panevad ja seda teistega jagada tahavad siia ju tere tulnud. Hetkel ongi siis siin Indrek, Sina, Renno ja mina jmv Kes seda meie pubi üleval hoiavad. Veel oleks inimesi siia vaja.
Jep nii ta on. On kellelgi ideid, kuidas rahvast rohkem kirjutama meelitada?

Mul endal paar ideed, mida juurde siia lisada, aga nendest juba lähiajal ;)

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
344
54
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Noh,tundub,et neid,,hulle-haigeid" eriti pole,on sihukesed ,,pühapäeva" fännid ja siis need,kes on peale esimest rallil käiku,mõned meedia kajastused jne kole targad,aga mõstlikuks aruteluks pead olema täielik fänn ja leidma aega ja huvi süüvida teemase.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
1,255
414
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
RF-i täpselt üks selline pühapäeva fänn on. Ja jube tark tahab välja paista.

silverionu

Rallifänn
20 Juuli 2017
66
33
43
Olen
Rallifänn
Noh,tundub,et neid,,hulle-haigeid" eriti pole,on sihukesed ,,pühapäeva" fännid ja siis need,kes on peale esimest rallil käiku,mõned meedia kajastused jne kole targad,aga mõstlikuks aruteluks pead olema täielik fänn ja leidma aega ja huvi süüvida teemase.
Aigar, kuidas defineerid "hulle-haigeid"? Ise end hulluks (kuigi selle kohta vist mingid paberid isegi olemas) ega haigeks ei pea, kuid rallinädalal ikka kontori seinal All-live jookseb ja koosolekuid säititakse ka ikka katsete vahele... Mudelikoguga veel hr Paltserile kannapeale ei astu aga poolsada peaks varsti koos olema, aastas paarile WRC etapile ka jõuab. Ühesõnaga kas olen parandamatult haige või pigem pühapäevafänn?

• Meeldib
Reactions: AIGAR VAHELAAN

Betoonimees

Rallisõber
10 Veebruar 2018
4
6
13
48
Olen
Rallifänn
Tere ja jõudu tegiatele. Ma olen ralli hull sellest ajast, Marko alles hakkas oma esimesi asju ajama ja Parkiga meeskonna lõid. Jälgin pidevalt aga kuna ei pea end veel asjatundjaks, siis hõikan kaasa siis, kui on hea meel asjade üle või midagi oskan kaasa rääkida. Nii, et soovin siin tegiatele jõudu ja hea on lugeda targemate postitusi. Asjalik asi siin ette võetud! Jõudu! :)

Indrek

Staff
28 Detsember 2011
2,183
550
113
Tere ja jõudu tegiatele. Ma olen ralli hull sellest ajast, Marko alles hakkas oma esimesi asju ajama ja Parkiga meeskonna lõid. Jälgin pidevalt aga kuna ei pea end veel asjatundjaks, siis hõikan kaasa siis, kui on hea meel asjade üle või midagi oskan kaasa rääkida. Nii, et soovin siin tegiatele jõudu ja hea on lugeda targemate postitusi. Asjalik asi siin ette võetud! Jõudu! :)
Suured tänud heade sõnade eest ja tore kuulda, et see mida me siin ajame läheb korda ka teistele.......

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

ADAC Rally Deutschland

Kuu Top Kasutajad

• Sellel kuul: 41
  • Sellel kuul: 34
  • Sellel kuul: 6
  • Sellel kuul: 4
  • Sellel kuul: 3

Viimased tegevused