Kas tead vastust?

Mihkel71

Rallifänn
26 Veebruar 2019
46
18
28
Olen
Rallifänn
Parim tulemus õige. Minu andmed ütlevad, et starte tal 24. Loeme vastuse õigeks, pane uus

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
342
54
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Kähkukas :) Mitut,tulevast ja olevat maailmameistrit,on Markko Märtin,ühel rallil edestanud?(See on tema rekord)
Pean siin silmas sed,et kõik nad olid stardis,kuid mõned katkestasid.
Kuna,mis ralli ja palju neid ilmameistreeid oli?
Kui suudad ka veel neid nimetada,siis lisapoonus. ;)

Mihkel71

Rallifänn
26 Veebruar 2019
46
18
28
Olen
Rallifänn
Pakun, et Soome 2003. Meistritest stardis McRae, Sainz, Grönholm. Tulevatest Loeb, Solberg

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
342
54
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Täpsustan. Samal rallil olid stardis veel Burns, Mäkinen, Vatanen ja Auriol. Siis saan kokku 9 meistrit. Kas siis on Soome 2003 ikka vale vastus?
Jah,õige vastus Mihkel.Sinu,võib ölda,seljavõit,sest Vataneni olin kahe silma vahele jätnud,kuna ta oli siis,juba ammu tegevspordist loobunud.Nii et 9 on rekord.Minu uurimused olid,et 8.See oli nii Akropolis,kui Soomes.

Mihkel71

Rallifänn
26 Veebruar 2019
46
18
28
Olen
Rallifänn
Panen uueks küsimuseks- mitme erineva vertsuga (margid, mudelid) on Märtin MM-etappidel osalenud? Pange kõik kirja (neid pole vaja panna, kui on nt focus03 erinevate numbrimärkidega autod)

• Meeldib
Reactions: AIGAR VAHELAAN

Mihkel71

Rallifänn
26 Veebruar 2019
46
18
28
Olen
Rallifänn
Sulle küss vastu kohe ka :D - ühe korra oma karjääri jooksul on Aava diskvalifitseeritud. Millal, kus ja miks?

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

Kuu Top Kasutajad

• Sellel kuul: 11
  • Sellel kuul: 3
  • Sellel kuul: 3
  • Sellel kuul: 2
  • Sellel kuul: 1

Neste Rally Finland

Viimased tegevused

• AIGAR VAHELAAN vastas teemas FIA ERC 2019.
    No usume ja loodame.M-Sport ju ammustest aegadest ,poolenisti Eesti rallimeeste kasvulava tootnud :) Jah noh,loogis oleks,et järgmine...
  • AIGAR VAHELAAN reageeris kasutaja Janec postitusele teemas FIA ERC 2019 - Meeldib Meeldib .
    Nagu aru olen saanud siis M-Sport tegi talle sellise pakkumise. Kuna väja tuli just See uus R2. Ning Vist suures jaos taob M-Sport selle...
  • Indrek reageeris kasutaja Janec postitusele teemas FIA ERC 2019 - Meeldib Meeldib .
    Torn siis võttis Roomas oma kolmanda järjestikuse võidu ERC3Juunior klassis. Seda korda siis asfaldil. tegu oli vist mehe teise ralliga...
  • Janec vastas teemas FIA ERC 2019.
    Nagu aru olen saanud siis M-Sport tegi talle sellise pakkumise. Kuna väja tuli just See uus R2. Ning Vist suures jaos taob M-Sport selle...
  • AIGAR VAHELAAN vastas teemas FIA ERC 2019.
    Karm vana.Tuleb poole-pealt ja näitab teistele koha kätte. (y) Arvan nüüd kül juba kindlalt,et see MM-i poolelijätmine,sel aastal,oli...
  • AIGAR VAHELAAN reageeris kasutaja Janec postitusele teemas FIA ERC 2019 - Armastan Armastan .
    Torn siis võttis Roomas oma kolmanda järjestikuse võidu ERC3Juunior klassis. Seda korda siis asfaldil. tegu oli vist mehe teise ralliga...

Lähiajal toimuvad võistlused

WorldRX of Canada
Grand Prix de Trois-Rivières (Kanada)
Olerex EMV rallikrossis V etapp - Kulbilohu
Kulbilohu krossirada

Millist foorumi disaini kasutad?

• Valget

Hääli: 7 21.9%
  • Musta

Hääli: 16 50.0%
  • Klassik

Hääli: 6 18.8%