Tere tulemast rallirahva foorumisse!!! Jaga teistega oma muljeid rallirajalt !

Ralli.ee

Rallifanaatik
Staff
Moderaator
Reageerimisi saanud
41
Olen
Rallifänn
Siia siis paluks kõik ideed, ettepanekud ja muud niisama arutelud ;)

s3ri0us

Rallihuviline
Reageerimisi saanud
1
Olen
Rallifänn
Kui on kõik kaamerad lubatud, siis oleks aus, kui sademed puuduks (st. lihtsalt wet rajad sinna kuhu vaja, aga ilma sademeteta). Nähtavuse vahe on meeletu, kui mängida seest vaates vs väljast. Eriti hull on veel vr-iga, kus rootsi rallil koos lumetormiga näeb ainult esikapotti

Indrek

Rallihull :D
Staff
Reageerimisi saanud
600
Kui on kõik kaamerad lubatud, siis oleks aus, kui sademed puuduks (st. lihtsalt wet rajad sinna kuhu vaja, aga ilma sademeteta). Nähtavuse vahe on meeletu, kui mängida seest vaates vs väljast. Eriti hull on veel vr-iga, kus rootsi rallil koos lumetormiga näeb ainult esikapotti
Muutsin ära siis, nii et on küll märg tee, aga ei saja.

RFSander

Rallihuviline
Reageerimisi saanud
0
Olen
Rallifänn
Tere!

Võiks kasutada korduvkatseid et n. ö päeva esimene ring ja pärast uuesti samad katsed aga panna näiteks teiseks läbimiseks stage "degration full". Siis reaalsem.

Indrek

Staff
Reageerimisi saanud
600
Tere!

Võiks kasutada korduvkatseid et n. ö päeva esimene ring ja pärast uuesti samad katsed aga panna näiteks teiseks läbimiseks stage "degration full". Siis reaalsem.
OK, idee väga hea ja teeme ära ;)

sjamo

Rallihuviline
Reageerimisi saanud
1
Olen
Rallifänn
Mis põhjusega see Rally Cup loodi?

Eestis on juba arvestatava suurusega liiga olemas ning enamik DIRT 2 aktiivsed mängijad seal ka sõidavad. Praegu siin sarjas on autod samad, rajad 99% samas järjekorras, ralli kestvus sama, reeglid samad. Isegi foorumi teemad on sarnased tehtud.

Põhimõtteliselt on tehtud täpselt sama asi aga teise nimega. Eestis on niigi sõitjaid vähe ning ma ei näe põhjust miks nüüd neid veel kahe liiga vahel hajutada? Ralli harjutamine ja sõitmine võtab niigi tunde aega, kõik ei jõua/viitsi mõlemat liigat sõita (eriti kui ühes liigas just sama maa ja auto läbi sõidetud).

Mõte hea, aga pakuks välja et vähemalt midagi võiks teisti olla - näiteks uued autod vms. Oleks kõigil huvitavam.. vastasel juhul sõidavad kõik lihtsalt praegust liigat edasi. Asja võiks ikka uuemaks ja paremaks teha.

Viimati :

chemic

Rallihuviline
Reageerimisi saanud
0
Kas see, mis klassi autodega sõidetakse (Testralli oli R5) on kuhugile kivisse taotud? Või on mõttes ka see, et võiks hoopis ühe korralike uunikumide ralli teha? :)

SpeedSensei

Rallihuviline
Reageerimisi saanud
1
Olen
Rallifänn
Nagu siin varasemalt ka mainiti siis sama ralli süsteem juba Eestis eksisteerib ja hooaeg käib, samas puuduvad selles liigas auhinnad, näen potensiaali kui panna välja korralikud auhinnad. Usun, kui suhelda erinevate it firmadega oleks kindlasti mõned nõus õla alla panema. Samuti mõttekoht valida teine võistlusklass, näiteks 2000cc.

Indrek

Staff
Reageerimisi saanud
600
Mis põhjusega see Rally Cup loodi?

Eestis on juba arvestatava suurusega liiga olemas ning enamik DIRT 2 aktiivsed mängijad seal ka sõidavad. Praegu siin sarjas on autod samad, rajad 99% samas järjekorras, ralli kestvus sama, reeglid samad. Isegi foorumi teemad on sarnased tehtud.

Põhimõtteliselt on tehtud täpselt sama asi aga teise nimega. Eestis on niigi sõitjaid vähe ning ma ei näe põhjust miks nüüd neid veel kahe liiga vahel hajutada? Ralli harjutamine ja sõitmine võtab niigi tunde aega, kõik ei jõua/viitsi mõlemat liigat sõita (eriti kui ühes liigas just sama maa ja auto läbi sõidetud).

Mõte hea, aga pakuks välja et vähemalt midagi võiks teisti olla - näiteks uued autod vms. Oleks kõigil huvitavam.. vastasel juhul sõidavad kõik lihtsalt praegust liigat edasi. Asja võiks ikka uuemaks ja paremaks teha.
Vastuseks siis kõigile.... Plaanis on ka Historic sari ning tulevad ka auhinnad parimatele. Kes tahab ainult ühes sarjas osaleda ja etappide vahel lihtsalt oodata, palun väga, keegi ei sunni siin osalema. EVAL on hetkel Eesti suurim ja nii see ka jääb.

Nagu kohe alguses sai öeldud "
Kuna rallimaailmas hetkel midagi põnevat ei toimu ja enamus meist istuvad ilusasti kodus garantiinis, siis aja sisustamise eesmärgil alustame uue virtuaalse rallisarjaga."

Ja lisaks veel juurde, et R5 autod sai just valitud sellepärast et ei peaks nii palju ümber harjutama. Kui paneksime sarja mingi teise klassi, siis R5 autodega harjunud sõitjad peavad ju veel rohkem ümber harjutama...

Viimati :

RFSander

Rallihuviline
Reageerimisi saanud
0
Olen
Rallifänn
Vaatasin kalendrit, et rallit aega sõita 3 päeva. Ega nädala peale ei saaks muuta. 7 päeva oleks palju okim

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

EVRC 2020 Testralli

Viimased tegevused

Millist foorumi disaini kasutad?

• Valget

Hääli: 8 22.9%
  • Musta

Hääli: 17 48.6%
  • Klassik